Buradasınız

02 Mart 2017 Perşembe

02 Mart 2017 Perşembe

Saat:09.00

Çerkezköy İlçemizde Bulunan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminer Verildi

Çerkezköy Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Havva Gül  KISTIRAK ile Gelir Uzmanı Egemen AYRALER tarafından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi öğrencilerine vergi konulu seminer verildi.

Saat:09.30

Çorlu Kaymakamı Sayın Levent KILIÇ Çorlu Vergi Dairesini Ziyaret Etti

Çorlu Kaymakamı Sayın Levent KILIÇ Çorlu Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret ederek Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftasını kutladı.

Saat:10.30

Hacıilbey Ortaokulu Öğrencilerine Namık Kemal Vergi Dairesi Müdürlüğü Tanıtıldı.

Başkanlığımıza bağlı Namık Kemal Vergi Dairesini ziyarete gelen Hacıilbey Ortaokulu öğrencilerine, Vergi Dairesi Müdür ve Müdür Yardımcıları refakatinde vergi dairesi tanıtılarak, yapılan iş ve işlemlerin uygulamaları hakkında bilgi verildi. Öğrencilere vergi dairelerinin gezdirilmesinin ardından Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından gönderilen kırtasiye setleri dağıtıldı. Öğrenciler daha sonra Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER'i makamında ziyaret ettiler.

Saat:10.30

Süleymanpaşa İlçesinde bulunan Özel İdare Ortaokulu Öğrencilerine Seminer Verildi

Başkanlığımız Vergi ve Anlaşmalar Uygulma Müdür Vekili Oktay BAŞOĞLU ile Namık Kemal Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Erkan CAN tarafından Özel İdare Ortaokulu öğrencilerine vergi konulu seminer verildi.

Saat:11.30

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Ziyaret Edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Erdal FIRAT, İlimiz Defterdarı Mehmet MALANLI, Grup Müdürlerimiz ve Defterdarlık Personel Müdürü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cengiz GÜNAY ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 

Saat:13.30

Süleymanpaşa İlçesinde bulunan Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminer verildi

Başkanlığımız Vergi ve Anlaşmalar Uygulma Müdür Vekili Oktay BAŞOĞLU ile Namık Kemal Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Erkan CAN tarafından Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine vergi konulu seminer verildi.

 

Saat: 14.30

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. ziyaret edildi. 

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş., Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Erdal FIRAT, Grup Başkan Yardımcısı Necati KAPTI, Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Namık Kemal Vergi Dairesi Müdürü Hasan ERDOĞAN tarafından ziyaret edilerek, 2015 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi, Trakya Elektrik Perakenden Satış A.Ş. Perakende Direktörü  Sayın İsmail Serdar DÖNMEZ'e sunulmuştur.

Saat:15.30

Namık Kemal Vergi Dairesi Müdürlüğü Personelinin Vergi Haftası Kutlandı

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Namık Kemal Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret etti. Personelle bir süre sohbet ederek Vergi Haftasını kutladı.

Undefined