Buradasınız

27 Şubat 2017 Pazartesi

27 Şubat 2017 Pazartesi

Saat: 09.30

Atatürk Anıtına Çelenk Konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması

28. Vergi Haftası, 27 Şubat 2017 Pazartesi günü saat 09.30 da   Başkanımız Sayın Abdullah COŞKUNER  tarafından  Atatürk Anıtına  çelenk konulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.Törene Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Sayın Erdal FIRAT, İlimiz Defterdarı Sayın Mehmet MALANLI, Tekirdağ SMMMO Başkanı Sayın Nedim ARSLAN,   Grup Müdürlerimiz, Defterdar Yardımcısı, Vergi Dairesi Başkanlığımız ve Defterdarlık yöneticileri ve personeli  katılmışlardır.

Saat: 10.00

28.Vergi Haftası Kutlama Programı Kapsamında İlimiz Valisi Sayın Mehmet CEYLAN Ziyaret Edildi.

28.Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Tekirdağ  Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler  Grup Başkanı Erdal FIRAT,  İlimiz Defterdarı Mehmet MALANLI,  Grup Müdürlerlerimiz ve Vergi Dairesi Başkanlığımız yöneticileri ile birlikte   İlimiz Valisi Sayın Mehmet CEYLAN'ı makamında ziyaret etmişlerdir.

Saat: 11.00

Tekirdağ Defterdarı Sayın Mehmet MALANLI makamında ziyaret edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER,Grup Müdürlerimiz ve Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Sayın Erdal FIRAT  ile beraber  İlimiz Defterdarı Sayın Mehmet MALANLI'yı makamında ziyaret etti.

Saat:14.00

Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Sayın Erdal FIRAT makamında ziyaret edildi.

28. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Başkanımız Abdullah Coşkuner,  İlimiz Defterdarı Mehmet MALANLI  ve Grup Müdürlerimiz ile beraber  Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Sayın Erdal FIRAT'ı makamında ziyaret etti.

Saat:15.30

Tekirdağ SMMM Odası Ziyaret Edildi.

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Tekirdağ Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanı Erdal FIRAT, İlimiz Defterdarı Mehmet MALANLI, Grup Müdürlerimiz ve Defterdar Yardımcısı Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nedim ARSLAN ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 

 

Vergi Haftası İle İlgili Bilgilendirme Standları Açılmıştır.

İlimiz  Süleymanpaşa ilçesinde TEKİRA AVM, Çorlu ilçesinde ORİON AVM 'de 27.02.2017-05.03.2017 tarihleri arasında danışma amaçlı standlar açılmıştır.

Undefined