Buradasınız

09 Mart 2017 Perşembe

09 Mart 2017 Perşembe

Saat:14.30

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş. ziyaret edildi. 

İlimiz Kurumlar Vergisi Rekortmenlerinden YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş., Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Ahmet TETİK tarafından ziyaret edilerek, 2015 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi,  YKK Metal ve Plastik Ür.San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sayın  Cezmi BAYKAL'a sunulmuştur.

Saat:15.30

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Mustafa TOPTAL  ziyaret edildi. 

İlimiz Gelir Vergisi Rekortmenlerinden Sayın Mustafa TOPTAL, Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Grup Müdürümüz İbrahim KOÇ ve Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Ahmet TETİK tarafından ziyaret edilerek, 2015 yılı vergilendirme dönemine ilişkin tahakkuk bilgilerine göre ilimizde en çok kurumlar vergisi veren mükelleflere verilmek üzere gönderilen, Maliye Bakanımız Sayın Naci AĞBAL imzalı teşekkür belgesi,  kendisine sunulmuştur.

Saat:16.00

Vergi Dairesi Başkanımız Çerkezköy Kaymakamını  ziyaret etti. 

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, kısa bir süre önce göreve başlayan Çerkezköy Kaymakamı  Atilla Selami ABBAN'ı, 09.03.2017 tarihinde Makamında ziyaret etti.

Saat:16.30

Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürlüğü Personelinin Vergi Haftası Kutlandı

Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER, Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret etti. Personelle bir süre sohbet ederek Vergi Haftasını kutladı.

Undefined