Buradasınız

İlimiz Genelinde En Fazla Vergi Beyan Eden Mükelleflere 'Teşekkür Belgeleri' Verildi.

İlimiz Genelinde En Fazla Vergi Beyan Eden Mükelleflere 'Teşekkür Belgeleri' Verildi.

27. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, 07.03.2016 tarihinde Tekirdağ TSO toplantı salonunda İlimizde 2015 yılı beyanlarına göre ilk 10’a giren gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerine yönelik ödül töreni düzenlendi.

Törene, İlimiz Valisi Sayın Enver SALİHOĞLU, Süleymanpaşa Kaymakamı Ahmet ATILKAN, Çerkezköy Kaymakamı Metin KUBİLAY, İlimiz Defterdarı Mehmet MALANLI, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz GÜNAY,Tekirdağ SMMMO Başkanı Harun BOLAT, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman SARI , İlimiz Kamu Kurum  ve Kuruluşlarının yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Başkanlığımız yöneticileri ve personeli ile çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve  İstiklal Marşı ile başlayan törende, Gelir İdaresi Başkanlığı Tanıtım Filmi izlendi.Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz GÜNAY, Vergi Dairesi Başkanımız Abdullah COŞKUNER ve İlimiz Valisi Sayın Enver SALİHOĞLU’nun konuşmalarının ardından Gelir İdaresi Başkanımız Adnan ERTÜRK’ün tebrik mesajı  okundu.

Daha sonra, İlimiz genelinde 2015 yılı beyanlarına göre  ilk 10 sırada yer alan gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerimize Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL imzalı ‘Teşekkür Belgeleri’ takdim edildi.Tören verilen kokteyl ile sona erdi.